O nas


Firma ALTITUDO, istniejąca na rynku od 2008 roku, oferuje swoim klientom szeroko pojęte usługi alpinistyczne. Specjalizujemy się w pracach o wysokim stopniu trudności, na obiektach z trudnym dostępem, wykorzystując w tym celu techniki alpinistyczne. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie dostać się w każde miejsce bez konieczności stosowania jakichkolwiek rusztowań czy podnośników, co znacząco skraca czas wykonania usługi.

Jeśli więc szukają Państwo renomowanej i solidnej firmy, która wykonuje prace wysokościowe Rybnik, Altitudo będzie doskonałym wyborem.
Musimy zaznaczyć przy tym, że bezpieczeństwo naszych pracowników podczas realizacji zleconych nam prac, jest dla nas wartością nadrzędną. Dlatego każda osoba wykonująca prace na wysokościach w naszej firmie posiada ważne badania, które do nich uprawniają. Nasi pracownicy przechodzą także wszystkie niezbędne szkolenia, dzięki którym wykonują powierzone im zadania w sposób zapewniający im bezpieczeństwo. Bazujemy na międzynarodowym systemie technik dostępu linowego IRATA, przestrzegamy zasad BHP, a powierzone nam prace przeprowadzamy zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Traktujemy wszystkie prace wysokościowe Śląsk niezwykle poważnie, przez co podchodzimy do każdego zlecenia z pełnym profesjonalizmem.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.